افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند های افزایش فالور واقعی در اینستاگرام

 

 

 

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام

 

 

 

 

 

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و در حال حاضر پر کاربرد ترین شبکه اجتماعی شناخته شده که بیش از دویست میلیون کاربر در آن فعالیت می کند. که طول مدت کوتاهی بر رقبای خود پیشی گرفته است. و پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده.

 

 

 

 

 

حال با این حجم ا بازدید و افراد آنلاین اینستاگرام می تواند راه مناسبی برای کسب درآمد و فروش هر چه بیشتر باشد برای فروش و بالا بردن بازدید صفحتون بهترین کار افزایش فالوور اینستاگرام بصورت واقعی می باشد.

 

 

 

 

 

حال در مطالب زیر به الگوریتم افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

الگوریتم افزایش فالوور

 

 

 

1) استفاده از هشتگ هنگام پست گذاری:

 

 

 

بسیاری از کاربران مطالب خود را از طریق هشتک جستجو می کنند پس همیشه از هشتگ به روش صحیح استفاده کنید. در جدیدترین آبدیت اینستاگرام نیز امکان دنبال کردن هشتگها توسط کاربران امکان پذیر شده و این امتیاز خوبی برای نمایش و معرفی محصول و خدمات میباشد.

 

 

 

2) لایک کردن پست دیگران :

 

 

 

با لایک کردن پست دیگران نظر و اعتماد لایک شونده را جذب می کنید.

 

 

 

3) فالو کردن دیگران :

 

 

 

تعداد زیادی از کسانی که فالو می کنید به شما فالو بک می دهند.

 

 

 

4) کامنت گذاشتن در زیر پست دیگران :

 

 

 

این کار به افزایش مشهوریت برند و نمادتان کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

5) ارسال پست به طور منظم :

 

 

 

 

شما باید به سلیقه کاربرانتان توجه کنید و بعد از ارسال چند پست و میزان لایک و کامنت و فالوورها به شناخت کافی از بازده در بازه های زمانی دست یابید. یکی از روشهای دستیابی به رفتارهای کاربران بیزینسی کردن پیج اینستاگرام میباشد.

 

 

 

6) اضافه کردن مکان به عکس ها :

 

 

 

 

یک روزنه جدید برای ورود به صفحه تان را برای کاربران جدید باز خواهید کرد. این قابلیت بسیار موثر برای معرفی پیج خود در یک موقعیت مکانی خواص هستش.

 

 

 

7) تبادل با صفحات همکار :

 

 

 

با پیج ها و صفحاتی که نقاط مشترک دارند، تبادل کنید.

 

 

 

 

 

 

 

اما حال تمام این فعالیت هایی که باید خود شما به صورت یکجا انجام دهید را میتوانید به ربات اینستاگرام بسپارید که ربات با رعایت کردن کامل قوانین اینستاگرام و فعالیت 24 ساعته بر روی پیج شما وظایفی از قبیل کامنت فرستادن و دایرکت ارسال کردن و لایک کردن را به صورت هدفمند مدیریت می کند که نتیجه آن افزایش فالور واقعی به پیجتون خواهد بود.

 

 

 

 

 

دایرکت و کامنت برای پیج های فروشگاهی و یا تبلیغاتی بسیار مهم می باشد که ربات روزانه قادر به فرستادن 400 کامنت و 100 دایرکت می باشد شما می توانید متنی به عنوان دایرکت برای تبلیغات به ربات معرفی کنید و با دادن جمله های کوتاه به ربات تبلیغات خود را انجام دهید.

 

 

 

 

 

ربات اینستاگرام می تواند در بالا بردن فالوور واقعی ، افزایش بازدید و از همه مهم تر در تبلیغات کمک شایانی به شما کند. یکی از مهمترین ویژگی های ربات اینستاگرام هدفمند بودن مخاطب های دریافتی هست.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *