چرا فالوور اينستاگرام بخريم؟

اينستاگرام گردش و سير در تصاوير اشتراكي است و يك سيستم عالي براي ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است. اين شبكه اجتماعي همچنين به صاحبان مشاغل فرصت تبليغ محصولات و سرويس هايشان را ميدهد.

استفاده از اينستاگرام براي تبليغ تجارت شما خيلي به صرفه و آسان است.
به عنوان مثال شما ميتوانيد تصاوير مشترياني كه از خريد و استفاده از سرويس و يا محصولات شما راضي هستند را پست كنيد تا برند خود را تبليغ كنيد. براي اينكه به افراد زيادي توسط اينستاگرام برسيد داشتن فالوور خيلي حياتي است.
شما نميتوانيد اهميت داشتن فالوور را ناديده بگيريد، هر چقدر شما فالوور بيشتر داشته باشيد شدت تبليغات شما بيشتر خواهد شد.

فالوور اينستاگرام

خوب آيا اينستاگرام واقعا مهم است؟

بله- اگر شما از اينستاگرام به درستي استفاده كنيد به موفقيت در تجارت شما كمك ميشود.
و ميتواند به شما كمك كند تا مشتريان بيشتري را به تجارت خود سوق دهيد و شهرت شركت خود را ميان در ميان مشتريان افزايش دهيد.
خيلي از تجارت ها موفقيت هاي بسياري را از اكانت اينستاگرام خود مشاهده ميكنند.
شما نيز ميتوانيد افزايش و رشد چشم گيري از طريق شبكه اجتماعي دريافت كنيد.

شما ميتوانيد فالوور هاي زيادي را توسط استراتژي هاي مختلف مثل فالو كردن ديگران- پست كردن تصاوير زيبا به اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي، كامنت گذاري درست در زير عكس ديگران و تگ كردن عكس ها به دست بياوريد.

اين استراتژي ها به شما كمك ميكند تا فالوور خود را افزايش دهيد ولي اين روش ها به آرامي تعداد فالوور هاي شما را افزايش ميدهند.

شما ممكن است به هدفتان براي رسيدن به تعداد خيلي زياد از فالوور در يك بازه زماني نرسيده باشيد.
بهترين استراتژي كه شما ميتوانيد از آن بهره برداري كنيد تا تعداد فالوور هاي زيادي را داشته باشيد خريد فالوور ميباشد.
صرف نظر از اينكه شما به تازگي اكانت اينستاگرام خود را ساخته ايد يا تعداد كمي فالوور داريد اين بهترين استراتژي خواهد بود. تعداد فالووري كه شما خريداري ميكنيد به شما كمك ميكند تا محبوبيت خود را در اينستاگرام افزايش دهيد.

مردم زماني كه ميبينند شما فالور هاي زيادي داريد ترغيب مي شوند شما را دنبال كنند تا ببينند چه چيزي در مورد عكس هاي شما جالب است.

وقتي شما فالوور اينستاگرام ميخريد شما فالوور هاي خود را سريع افزايش ميدهيد.

محدوديتي در خريد تعداد فالوور هاي اينستاگرام وجود ندارد،بعضي از پكيج هاي خريد فالوور به تعداد فالوور ۱۰۰ تا ايي و بعضي از پكيج هاي خريد فالوور ۱۰۰۰ تايي ارائه ميشود.
اين بدان معناست كه با توجه به بودجه شما پكيج هاي مختلفي موجود ميباشد.

زمان خريد فالوور دقت كنيد كه از جايي معتبر و شناخته شده خريد كنيد.

دليل اهميت اينستاگرام :

براي اينكه شما به اهميت اينستاگرام پي ببريد ميبايست ابتدا متوجه پروسه ايي كه توسط آن مشتريان بالقوه تجارت شما را پيدا ميكنند شويد. بگذاريد از نگاه مشتريان به قضيه نگاه كنيم. فرض كنيد فردي به نام Ted مشتاق خريد ساعت است ولي تا به حال به علت پيدا نكردن ساعت با قيمت مناسب ساعتي خريداري نكرده است.

Ted در اينستاگرام با #ساعت به جستجوي ساعت هاي مختلف ميگردد او در جستجو هايش افراد زيادي كه ساعت هاي مختلف بر دست دارند را مشاهده ميكند.

او شيفته يكي از ساعت هايي كه در عكس مشاهده ميكند ميشود بلافاصله بر روي عكس كليك ميكند و توضيحات عكس را ميخواند.
در توضيحات اسم شركت و مشخصات شركت توليد كننده ساعت را ميبيند. سپس تصميم ميگيرد كه پروفايل اينستاگرام شركت توليد كننده را مشاهده كند.

وقتي وارد صفحه پروفايل اينستاگرام شركت ساعت ميشود تحت تاثير قرار ميگيرد.
صد ها عكس از افراد مختلف كه ساعت هاي مختلف شركت را به دست كرده اند مشاهده ميكند.

ساعت ها صد يا يا هزاران لايك دارد، هر ساعت قيمت مدل و توضيحات مربوط با هر مدل رادارد. او متوجه ميشود كه قيمت ها در رنج مورد نظر اوست.

اينستاگرام در او اشتياق خريد ساعت را بيشتر ميكند. او وب سايت شركت سازنده ساعت را مشاهده ميكند(لينك سايت در بالاي پروفايل اينستاگرام شركت سازنده است) و او سريعا خريد را از سايت انجام ميدهد.

همانطور كه ميدانيد اعتبار در شبكه هاي اجتماعي حياتي است.
پروفايل محبوب اينستاگرام شما ميتواند موفقيت هاي بيشتري را براي تجارت شما به ارمغان بياورد.
اينستاگرام محيط جذابي دارد كه بيشتر كاربران آن جوان هستند. اگر شما تصاوير جذابي داشته باشيد كه محصولات و سرويس شما را نمايش بدهد مشتريان بالقوه شما تحت تاثير قرار ميگيرند.

اينستاگرام راه ديگري براي نمايش تجارت شما ميباشد و مشتريان از حالت دفاعي كه در زمان خريد به خود ميگيرند فاصله ميگيرند و حس اينكه چيزي به آنها فروخته ميشوند را ندارند. چون اينستاگرام فروش به معني واقعي فروش را به آنها نميدهد.

زمان گذاشتن براي ساختن پروفايل اينستاگرام ميتواند يك سرمايه گذاري عالي باشد.
و فروش قابل توجه ايي را با تركيب ترافيك ناشي از اينستاگرام براي مشترياني كه به واسطه آن به وب سايت مراجعه ميكنند به ارمغان مي آورد.

ولي ايجاد فالوور ها و محبوبيت دادن به پروفايل اينستاگرام راحت نيست.
شما بايد استراتژي ها و روش هاي متفاوت زيادي را به كار ببريد و رشد دادن اين فالوور ها كار طاقت فرسا و طولاني ميباشد تمامي شركت هاي بزرگ و كوچك به سرعت متوجه فوايد و سود آوري خريد فالوور اينستاگرام و لايك شده اند.
چرا كه اين راه يك مسير كوتاه و مييانبر براي اين موفقيت در اين شبكه اجتماعي است و شما نيز اين را به عنوان يك انتخاب بايد در نظر بگيريد و در كنار ان ما به شما پيشنهاد ميكنيم كه پروفايل خود را هم به روش طبيعي هم به روش مصنوعي (خريد فالوور) با هم پيش ببريد تا رشد پروفايل را به بالاترين حد خود برسانيد و تاثير آن را در تجارت خود ببنيد

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *